Nawigacja

Osiągnięcia szkolne

Wykaz konkursów I semestrze w Roku szkolnym 2018/2019

ETAP SZKOLNY

KLASY I – III

Nazwa konkursu

Ilość uczniów biorących udział

Nauczyciele przygotowujący uczniów

Nagrodzeni

Konkurs plastyczny dla klas 0 – III

 Barwy jesieni

54

Danuta Dudek, Marietta Głuch

 

Kategoria klas 0 – I:

I miejsce: Julia Kulik kl. Ib
II miejsce: Gaja Głuch kl. Ia
III miejsce: Kacper Pawlak gr.0a

Wyróżnienie:
Dominik Iwańczak kl. Ia
Hanna Szukało kl. Ic
Mateusz Kalityński kl. Ia
Amelia Ciesielska kl. Ib
Ula Kozakiewicz kl. Ia
 

Konkurs plastyczny
dla klas 0 – III

Choinka symbol Bożego Narodzenia

20

Danuta Dudek, Marietta Głuch

 

Kategoria klas II – III:

I miejsce: Weronika Pawlak kl. IIc
II miejsce: Julian Kunysz kl. IIb
III miejsce: Michał Krówka kl. IIb
Wyróżnienie:
Patrycja Kowalska kl. IIIb
Krzysztof Kubiszyn kl. IIb

Gaja Głuch kl.Ia
Maria Ostrowska kl. Ia
Szymon Piotrowski kl. Ib
Adina Krzywda kl. IIb
Sofija Chernetska kl. IIa

Igor Skomorowski kl.

Szkolny Konkurs Plastyczno – Językowy
dla klas I-III

Powitania w j.angielskim i j. niemieckim

 

25

Marta Florczyk
Agata Jędrzejczak
Ewa Pruchnik

 

 

 

Język niemiecki:

I miejsce: Agnieszka Kołodziejska 2a
II miejsce - Lena Sulej 2b
III miejsce - Kamila Szczepaniak 2c

WYRÓŻNIENIA:
Pola Kaczmarczyk 2a,
Wiktoria Dąbrowska 1b, Wiktoria Krzemińska 2b


Języka angielski

Nagroda Główna : Aleksander Męciński 1c

Wyróżnienie: Helena Tarantowicz 1b

Szkolny Konkurs
Kartka świąteczna
w
 j. angielskim
i j. niemieckim

30

Marta Florczyk
Agata Jędrzejczak
Ewa Pruchnik

 

J.niemiecki

I miejsce: Martyna Ostrowska kl.Ia
II miejsce: Agnieszka Kołodziejska kl.IIa
III miejsce: Mateusz Domaradzki kl. IIIa

J.angielski:

I miejsce: Amelia Gajowska kl. Ia
II miejsce: Wiktoria Krzemińska kl. IIb
III miejsce: Wiktoria Dąbrowska kl. Ib

Konkurs recytatorski
dla klas II

„Polska - moja ojczyzna”

 

Marietta Głuch
Danuta Dudek
Wychowawcy klas II

 

Konkurs fotograficzny dla klas II

„To właśnie Polska”

 

Marietta Głuch
Danuta Dudek
Wychowawcy klas II

 

Konkurs plastyczny
dla klas II
związany z Polską

 

Marietta Głuch
Danuta Dudek
Wychowawcy klas II

 

Konkurs plastyczny

„ Choinka - symbol Bożego Narodzenia

 

Marietta Głuch
Danuta Dudek

 

 

Pierwszy etap szkolnego konkursu czytelniczego dla uczniów klas 2 i 3

„Wesoły świat książek Astrid Lindgren

30

Barbara Milejska
Krystyna Szewc

I miejsceAniela Małecka kl.3b
II miejsceAdam Pudło kl.3b

III  miejsce: 
Katarzyna Jezierska

Inka Koperstyńska

kl.3a

 

ETAP GMINNY

KLASY I – III

Konkurs plastyczny
dla klas 0 – III

Choinka symbol Bożego Narodzenia

12

Danuta Dudek, Marietta Głuch

 

Kategoria klas 0-I:

I miejsce: Gaja Głuch SP
w Kamieńcu Wr
.
II miejsce: Konstanty Hrynkiewicz ZSP w Czernicy
III miejsce: Zuzanna Sewerniak ZSP w Czernicy

Kategoria klas II-III:

I miejsce: Adina Krzywda SP w Kamieńcu Wr.
II miejsce: Michał Wilczyński ZSP w Czernicy
III miejsce: Emilia Zełobowska ZSP w Czernicy
 

Zapytaj o Polskę

Organizator: Gminna Biblioteka Publiczna  
w Czernicy

3

Barbara Milejska

Jan Lipiński IIIa
Inka Koperstyńska IIIa
Piotr Tężycki IIIa

 

ETAP SZKOLNY

KLASY IV – VIII, III KLASY GIMNAZJALNE

Nazwa konkursu

Ilość uczniów biorących udział

Nauczyciele przygotowujący uczniów

Nagrodzeni

Szkolny  Konkurs Literacki

Tworzymy dla Niepodległej!

17/10

Magdalena Bobowska

 

IV Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego
zDolny Ślązaczek

97

Justyna Hołyńska
Karolina Kownacka
Justyna Stachowiak-Lutkiewicz

Do eliminacji powiatowych zakwalifikowali się:

 

Emilia Czopnik VIIIb

Maja Frankiewicz VIa

Ewa Gospodarek VIIIc

Jan Haydukiewicz VIIIa

Marek Stach VIIIc

Jan Szwarc Vc

Kacper Wróbel

IV Dolnośląski Konkurs Języka Niemieckiego  zDolny Ślązaczek

71

Renata Kropidłowska
Janina Mazur

Do eliminacji powiatowych zakwalifikowali się:

 

Natalia Adamczuk VIIIb

Maja Frankiewicz VIa

Ewa Gospodarek VIIIc

Jan Haydukiewicz VIIIa

Natalia Kunicka VIIc

Rafael Michalski VIb

Szymon Żak VIIb

XVI Dolnośląski Konkurs Polonistyczny 
zDolny Ślązaczek

53

Magdalena Bobowska
Beata Domaradzka-Żak
Alicja Semla-Owczarek
Beata Sypień
Beata Wrzeszcz

 

Do eliminacji powiatowych zakwalifikowali się:

 

 

Maja Frankiewicz VIa

Tymon Korczyński VIIIb

Dominika Książek VIIa

XVI Dolnośląski Konkurs Matematyczny 
zDolny Ślązaczek

86

Anna Ilba
Bożena Nobis
Katarzyna Rogala- Łach
Mariola Zaryczna

Do eliminacji powiatowych zakwalifikowali się:

 

Natalia Domaradzka VIc

Jakub Firlej VIIIb

Ewa Gospodarek VIIIc

Jan Haydukiewicz VIIIa

XVIII  Dolnośląski Konkurs Polonistyczno-Historyczny z elementami WOSu zDolny Ślązak Gmnazjalista

10

Magdalena Bobowska Monika Jarmużek
Beata Sypień

Do eliminacji powiatowych zakwalifikował się:

 

Jan Czekiel IIIa

XVIII  Dolnośląski Konkurs Matematyczno – Fizyczny 
zDolny Ślązak Gmnazjalista

24

Bożena Nobis
Katarzyna Rogala-Łach
Elżbieta Szymańska

Do eliminacji powiatowych zakwalifikował się:

 

Rafał Maczy IIIb

XVIII  Dolnośląski Konkurs Geograficzno-Biologiczno-Chemiczny  zDolny Ślązak Gmnazjalista

11

Aldona Pawłowska
Magdalena Ryng
Izabela Wlazło

 

Do eliminacji powiatowych zakwalifikował się:

 

Rafał Maczy IIIb

XII Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego zDolny Ślązak Gmnazjalista

22

Karolina Kownacka
Justyna Stachowiak-Lutkiewicz

Do eliminacji powiatowych zakwalifikowali się:

 

 

Michał Wagner IIIa

 

 

XII Dolnośląski Konkurs Języka Niemieckiego zDolny Ślązak Gmnazjalista

1

Janina Mazur

Do eliminacji powiatowych zakwalifikował się:

 

Jan Czekiel IIIa

Szkolny Konkurs
Mistrz Rachunków
dla klas czwartych etap I

 

wszyscy uczniowie klas IV

87

B. Nobis
A. Ilba
M. Zaryczna
K. Rogala – Łach

 

Podsumowanie konkursu
po II etapie

(luty)

 

Szkolny Konkurs
Mistrz Rachunków
dla  dla klas piątych – etap I,II,III

wszyscy uczniowie klas V

 

B. Nobis
A. Ilba
M. Zaryczna
K. Rogala - Łach

Wyniki konkursu – 15.02.2019.

Konkurs wiedzy
o stuleciu niepodległości 1918-2018 100 lat Niepodległej Polski

53

Anna Jajor – Morawiec
Monika Jarmużek

I  M. Wagner IIIa

II  J. Kudzia IIIc

III  H. Wójcik VIIIa

Wieczór Talentów

45

Rodzice nauczyciele

I miejsce

Aleksandra Gajewska IIIa

II miejsce

Katarzyna Gajewska

VIb

III miejsce

Krzysztof Ostrowski IIIc

Dzień Języka Ojczystego

48

Alicja Semla-Owczarek
Beata Wrzeszcz

 

Wyniki po feriach

Konkurs Poezji Sybirackiej

1

Alicja Semla-Owczarek

 

Udział w etapie powiatowym:

Wiktoria Górska VIIIc

I etap V Dolnośląskiej Olimpiady Geograficznej

15

Izabela Wlazło

Zakwalifikowanych do etapu powiatowego :

5 uczniów klas gimnazjalnych:
Rafał Maczy
Jan Czekiel
Dominik Piasecki
Wiktor Kanclerski
Michał Wagner

1 uczennicy SP
Ewa Gospodarek

Konkurs czytelniczy – Cała Polska czyta dzieciom.

 

Klasy
IV, V, VI, VII, VIII, (wyznaczeni uczniowie)

 

Beata Wrzeszcz
Dominika Gaim
nauczyciele biblioteki szkolnej

Konkurs promował czytelnictwo

 

 

Szkolne eliminacje
do konkursu
Wieża Babel

 

47

Anna Ilba
Bożena Nobis
Katarzyna Rogala- Łach
Mariola Zaryczna

4 uczennice weszły do finału ogólnopolskiego;
M. Frankiewicz, VIa

L. Klementowicz VIa

I. Bartosz, VIIIa

W. Woch- kl VIIIa 

 

ETAP POWIATOWY

KLASY IV – VIII, III KLASY GIMNAZJALNE

IV Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego zDolny Ślązaczek

7

Justyna Hołyńska
Karolina Kownacka
Justyna Stachowiak-Lutkiewicz

Udział w eliminacjach powiatowych:

Emilia Czopnik VIIIb

Maja Frankiewicz VIa

Ewa Gospodarek VIIIc

Jan Haydukiewicz VIIIa

Marek Stach VIIIc

Jan Szwarc Vc

Kacper Wróbel VIIb

IV Dolnośląski Konkurs Języka Niemieckiego  zDolny Ślązaczek

8

Renata Kropidłowska

Udział w eliminacjach powiatowych:

Natalia Adamczuk VIIIb

Maja Frankiewicz VIa

Ewa Gospodarek VIIIc

Jan Haydukiewicz VIIIa

Natalia Kunicka VIIc

Rafael Michalski VIb

Szymon Żak VIIb

XVI Dolnośląski Konkurs Polonistyczny 
zDolny Ślązaczek

3

Beata Domaradzka-Żak
Alicja Semla-Owczarek
Beata Wrzeszcz

 

Udział w eliminacjach powiatowych:

Maja Frankiewicz VIa

Tymon Korczyński VIIIb

Dominika Książek VIIa

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się:

Dominika Książek VIIa

XVI Dolnośląski Konkurs Matematyczny 
zDolny Ślązaczek

4

Anna Ilba
Mariola Zaryczna

Udział w eliminacjach powiatowych:

Natalia Domaradzka VIc

Jakub Firlej VIIIb

Ewa Gospodarek VIIIc

Jan Haydukiewicz VIIIa

XVIII  Dolnośląski Konkurs Polonistyczno-Historyczny
z elementami WOSu zDolny Ślązak Gimnazjalista

1

Monika Jarmużek
Beata Sypień

Udział w eliminacjach powiatowych:

Jan Czekiel IIIa

 

XVIII  Dolnośląski Konkurs Matematyczno – Fizyczny 
zDolny Ślązak Gimnazjalista

1

Bożena Nobis
Katarzyna Rogala-Łach

Udział w eliminacjach powiatowych:

Rafał Maczy IIIb

Rafał Maczy ( 3GB) – zakwalifikował się do finału matematycznego

XVIII  Dolnośląski Konkurs Geograficzno-Biologiczno-Chemiczny  zDolny Ślązak Gimnazjalista

1

Aldona Pawłowska
Magdalena Ryng
Izabela Wlazło

Udział w eliminacjach powiatowych:

Rafał Maczy IIIb

 

XII Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego zDolny Ślązak Gimnazjalista

1

Justyna Stachowiak-Lutkiewicz

Udział w eliminacjach powiatowych:

Michał Wagner IIIa

XII Dolnośląski Konkurs Języka Niemieckiego
zDolnyŚlązak Gimnazjalista 

1

Janina Mazur

Udział w eliminacjach powiatowych:

Jan Czekiel IIIa

 

 

 

 

Gminny Konkurs Plastyczny

Polska – to taka kraina, która się w sercu zaczyna

 

10

Izabela Wlazło

II miejsce : Anna Żołędziewska klasa III Gimnazjum

Dwa wyróżnienia:

Aleksandra Gajewska klasa IIIA Gimnazjum
Małgorzata Król III klasa Gimnazjum

 

 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego
    ul. Kolejowa 8
    55-002 Kamieniec Wrocławski
  • 71 318 55 95
liczba odwiedzin: 442607