Nawigacja

Osiągnięcia szkolne

 

Wykaz konkursów I semestrze w Roku szkolnym 2017/208

ETAP SZKOLNY

KLASY 0 – III

Nazwa konkursu

Ilość uczniów biorących udział

Nauczyciele przygotowujący uczniów

Nagrodzeni

Konkurs plastyczny dla klas 0 – III

Barwy jesieni

 

41

 

Danuta Dudek
Marietta Głuch

 

Kategoria – prace przestrzenne

I miejsce
Mikołaj Sztachera Ia

II miejsce
Nela Szukało IIId

III miejsce
Miłosz Frączek Ib

Kategoria – prace płaskie

Klasy 0 – I

I miejsce
Małgorzata Czyż Ic

II miejsce
Gaja Głuch 0a

III miejsce
Krzysztof Kubiszyn Ib

Wyróżnienie

Maja Krusińska 0a
Milena Halbtuch Ic
Agnieszka Kołodziejska Ia

Konkurs plastyczny dla klas 0 – III

Bombka

20

Danuta Dudek
Marietta Głuch

 

Kategoria – klasy 0-I

I miejsce
Maria Ostrowska, grupa 0a

II miejsce
Paweł Wójcik, grupa 0a

III miejsce
Kostia Kolpak, grupa 0a

Wyróżnienie
Amelia Gajowska, grupa 0a

Kategoria – klasy II-III

I miejsce
Olaf Spring, IIIa

II miejsce
Paulina Bugajska, IIIc

III miejsce
Katarzyna Klepacz, IIIc

Konkurs plastyczno-językowy

Wizytówka w języku niemieckim

30

Marta Florczyk
Ewa Pruchnik

I miejsce
Róża Figiel-IIId

II miejsce
Piotr Tężycki -IIa,
Inka Koperstyńska-IIa


III miejsce
Maria Wawrzyniak-IIIb

Osoby wyróżnione:
Milena Krówka
Weronika Mucha
Maria Drewniak
Maja Wyszomirska
Wiktoria Dereń

Konkurs plastyczno-językowy

Kartka świąteczna w języku niemieckim

20

Marta Florczyk
Ewa Pruchnik

I miejsce:
Alicja Bonikowska

II miejsce:
Kacper Gnacy

III miejsce:
Martyna Florczyk

Osoby wyróżnione:
Kuba Lisowski
Milena Krówka
Michalina Lisowska

Konkurs na świąteczną kartkę w języku angielskim

34

Agata Jędrzejczak

I miejsce:
Krzysztof Kubiszyn Ib

II miejsce:
Bartosz Błaś Ic

III miejsce:
Tomasz Szewc IIId

Wyróżnienia:
Laura Dubarek IIIa
Hanna Stężowska IIIa
Olaf Spring IIIa
Wiktoria Dereń IIIa
Aleksandra Siwkowska IIIa
Kacper Gnacy IIId
Weronika Mucha IIIb

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

klasy 1- 6 i oddział „O”

Dominika Gaim
Beata Wrzeszcz

 

Zaczytane Mikołajki

60

Dominika Gaim
Beata Wrzeszcz

 

Dzień Pluszowego Misia

30

Dominika Gaim
Beata Wrzeszcz

 

Alfik Matematyczny

30

Wychowawcy
Zofia Kur

 

Konkurs czytelniczy

33

Barbara Milejska
Krystyna Szewc

KLASY II

I miejsce:
Anna Horoch II b
Oliwia Sowa II
Inka Koperstyńska II b

II miejsce:
Katarzyna Jezierska  II a

III miejsce:
Aniela Małecka II b
Adam Pudło II b

KLASY III

I miejsce i maksymalna ilość punktów:

Marysia Wawrzyniak IIIb

II miejsce:
Weronika Mucha IIIb
Kornelia Ratajska IIIb

III miejsce
Michał Hądzlik IIIb

 

ETAP SZKOLNY

KLASY IV – VII, KLASY GIMNAZJALNE

Szkolny konkurs wiedzy o Św. Janie Pawle II

Idźcie z nadzieją

/z okazji dorocznych obchodów Dnia Papieskiego/

20 osób:
kl VII a,b,c
II i III gim.

Agnieszka Dziedzic

I miejsce:
Aleksandra Ciba IIIGa

II miejsce:
Irmina Kotusz IIGa

III miejsce:
Iga Niewiadomska VII b

IV miejsce:
Paulina Kułakowska IIIG a

IV miejsce:
Nikola Knap IIIGa

Szkolne eliminacje do konkursu

Wieża Babel

29

Anna Ilba
Bożena Nobis
Mariola Zaryczna

Do finału zakwalifikowali się:

Maja Frankiewicz Va
Aleksandra Krysa Vc

Dolnośląski Konkurs
(język polski, matematyka)
zDolny Ślązaczek

70

Magdalena Bobowska
Beata Domaradzka-Żak
Agnieszka Pogoda
Klaudia Nartowska
Beata Sypień

Do etapu powiatowego zakwalifikowali się:

Maja Frankiewicz Va
Ewa Gospodarek VIIc
Tymoteusz Korczyński VIIb
Natalia Ziobrowska VIIc

Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego zDolny Ślązaczek

87

Justyna Hołyńska
Karolina Kownacka
Eliza Zipser

Do etapu powiatowego zakwalifikowali się:

Ewa Gospodarek VIIc
Tymoteusz Korczyński VIIb
Paulina Liberska VIIc
Dominika Mendyk VIa
Adam Szymański VIIb

Dolnośląski Konkurs Języka Niemieckiego zDolny Ślązaczek

56

Renata Kropidłowska
Janina Mazur

Do etapu powiatowego zakwalifikowali się:

Emilia Czopnik VIIb
Ewa Gospodarek VIIc
Tycjan Krzywda IVd
Rafael Michalski Vb
Zofia Piasecka V
Martyna Sowa VIIa
Weronika Woch VIIa

Dolnośląski Konkurs dla
Gimnazjalistów
zDolny Ślązak Gimnazjalista

BLOK HUMANISTYCZNY

20

Magdalena Bobowska
Monika Jarmużek
Beata Sypień

Do etapu powiatowego zakwalifikowali się:

Jakub Domaradzki IIIGc
Jakub Turczyński IIIGa

Dolnośląski Konkurs dla
Gimnazjalistów
zDolny Ślązak Gimnazjalista

BLOK MATEMATYCZNO - FIZYCZNY

24

Bożena Nobis
Elżbieta Szymańska
Katarzyna
Rogala-Łach

Do etapu powiatowego zakwalifikowali się:

Rafał Maczy IIGb
Dominik Piasecki IIGb

Dolnośląski Konkurs dla
Gimnazjalistów
zDolny Ślązak Gimnazjalista

BLOK PRZYRODNICZY

17

Aldona Pawłowska
Magdalena Ryng
Izabela Wlazło

Do etapu powiatowego zakwalifikowali się:

Rafał Maczy IIGb
Michał Wagner IIGa

Dolnośląski Konkurs dla
Gimnazjalistów
zDolny Ślązak Gimnazjalista

Język Angielski

43

Iwona Halicka
Karolina Kownacka
Janina Mazur
Eliza Zipser

Do etapu powiatowego zakwalifikował się:

Filip Pawlus IIGb

 

Dolnośląski Konkurs dla
Gimnazjalistów
zDolny Ślązak Gimnazjalista

Język Niemiecki

2

Iwona Halicka
Janina Mazur

Do etapu powiatowego zakwalifikował się:

Szymon Sigurski IIIGa

Union Jack Contest

26

Iwona Halicka
Karolina Kownacka
Eliza Zipser

Zakwalifikowali się do etapu powiatowego:

Katarzyna Rodak IIIGc
Daniel Orzeł IIIGb
Mateusz Czajkowski IIIGa
Dominik Cedro IIIGb

Konkurs krasomówczy dla klas IV b i c

W niezwykły sposób o przygodach Mikołajka

22

Beata Sypień

 

Przegląd stroików świątecznych

32

oraz klasy edukacji wczesnoszkolnej

Ewa Król
oraz
wychowawcy 0-II

 

Mikołajkowy konkurs na przebranie dla klas

wszystkie klasy

samorząd klasowy

 

IV Olimpiada Geograficzna dla uczniów dolnośląskich gimnazjów i klas siódmych SP

12

Izabela Wlazło

Zakwalifikowanie się do etapu powiatowego:

Jan Czekiel IIGa
Dominik Piasecki IIGb
Michał Wagner IIGa
Rafał Maczy IIGb
Wiktor Kanclerski IIGc
Piotr Jędrzejczak VIIa

Konkurs szopek

5

Agnieszka Dziedzic
Joanna Jarek – Geneja
Joanna Tomaka

Nagrodzeni:

Oskar Gomółka IIIa
Kornelia Rajska IIIb
Oliwia Kowalczyk IVa
Oliwia Iwańczak IVc
Julia Samojedny IVc
Dominik Cedro IIIGb
Paweł Kosiorek IIGc
Kinga Gwiazda VIIb
Tymon Korczyński VIIb
Maksymilian Zakrzewski VIIb

Konkursy klasowe

Historia o św. Marcinie
Konkurs na haiku / wiersz/

Klasy 4 i gimnazjalne 2, 3

Janina Mazur
Iwona Halicka

 

Olimpiada Matematyczna Juniorów

21

Bożena Nobis
Katarzyna Rogala-Łach
Elżbieta Szymańska

Wyniki w lutym

Konkurs z lektury Akademia Pana Kleksa

19

Klaudia Nartowska
Anna Szabla

 

Klasowy Konkurs Czytelniczy - „Czarne Stopy”

22

Magdalena Bobowska

 

Konkurs historyczny Czy znasz historię?

22

Monika Jarmużek
Dorota Żukowska

Do dalszego zakwalifikowali się:

Jakub Domaradzki kl. IIIGc
Micha LAndrzejczak IIIGb
Jakub Turczyński IIIGa
Maciej Zając IIIGa
Aleksandra Łach VIIa

Poznaj bohaterów – rocznica powstania PPP

10

Anna Jajor-Morawiec

I miejsce
Zofia Piasecka Vb

II miejsce
Maria Marzec IV c

III miejsce
Milena Kudzia Vb

 

ETAP POWIATOWY

KLASY IV – VII, KLASY GIMNAZJALNE

Dolnośląski Konkurs
(język polski, matematyka)
zDolny Ślązaczek

4

Beata Domaradzka-Żak
Anna Ilba
Agnieszka Pogoda
Mariola Zaryczna

Udział:

Maja Frankiewicz Va
Ewa Gospodarek VIIc
Tymoteusz Korczyński VIIb
Natalia Ziobrowska VIIc

Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego zDolny Ślązaczek

5

Justyna Hołyńska
Eliza Zipser

Udział:

Ewa Gospodarek VIIc
Tymoteusz Korczyński VIIb
Paulina Liberska VIIc
Dominika Mendyk VIa
Adam Szymański VIIb

Dolnośląski Konkurs Języka Niemieckiego zDolny Ślązaczek

7

Renata Kropidłowska
Janina Mazur

Udział:

Emilia Czopnik VIIb
Ewa Gospodarek VIIc
Tycjan Krzywda IVd
Rafael Michalski Vb
Zofia Piasecka V
Martyna Sowa VIIa
Weronika Woch VIIa

Dolnośląski Konkurs dla Gimnazjalistów
zDolny Ślązak Gimnazjalista

BLOK HUMANISTYCZNY

2

Magdalena Bobowska
Monika Jarmużek
Beata Sypień

 

Udział:

Jakub Domaradzki IIIGc
Jakub Turczyński IIIGa

Dolnośląski Konkurs dla Gimnazjalistów
zDolny Ślązak Gimnazjalista

BLOK MATEMATYCZNO – FIZYCZNY

2

Bożena Nobis
Katarzyna Rogala-Łach

 

Udział:

Rafał Maczy IIGb
Dominik Piasecki IIGb

Dolnośląski Konkurs dla Gimnazjalistów
zDolny Ślązak Gimnazjalista

BLOK PRZYRODNICZY

2

Aldona Pawłowska
Magdalena Ryng
Izabela Wlazło

Udział:

Rafał Maczy IIGb
Michał Wagner IIGa

Dolnośląski Konkurs dla
Gimnazjalistów
zDolny Ślązak Gimnazjalista

Język Angielski

1

Iwona Halicka

Filip Pawlus IIGb

Dolnośląski Konkurs dla
Gimnazjalistów
zDolny Ślązak Gimnazjalista

Język Niemiecki

1

Iwona Halicka

Szymon Sigurski IIIGa

Union Jack Contest

4

Iwona Halicka

 

Katarzyna Rodak IIIc
Daniel Orzeł IIIb
Mateusz Czajkowski IIIa
Dominik Cedro IIIb

 

ETAP REJONOWY/WOJEWÓDZKI

KLASY IV – VII, KLASY GIMNAZJALNE

XXV Konkurs Wojewódzki
Najpiękniejsza Szopka Betlejemska 2017

9 osób:
kl. 3 gim. -1
kl. 2 gim. -1
kl. VII -3
kl. IV -3
kl. III -1

Agnieszka Dziedzic
Joanna  Jarek-Geneja
Joanna Tomaka

III miejsce:
Dominik Cedro kl. IIIG

WYRÓŻNIENIA:
Kinga Gwiazda kl. VIIb
Julia Samojedny IVc
Oliwia Iwańczak IVc

Dolnośląski Konkurs
(język polski)
zDolny Ślązaczek

1

Agnieszka Pogoda
Dorota Żukowska

Ewa Gospodaek VIIc

Dolnośląski Konkurs
(matematyka)
zDolny Ślązaczek

1

Mariola Zaryczna

Laureatka
Ewa Gospodarek VIIc

Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego zDolny Ślązaczek

1

Eliza Zipser

Ewa Gospodarek VIIc

Dolnośląski Konkurs
dla Gimnazjalistów
zDolny Ślązak Gimnazjalista

Biologia

1

Magdalena Ryng

Laureat
Rafał Maczy IIGb

 

Matematyczny Marsz na Orientację

18

Katarzyn Rogala-Łach
Mariola Zaryczna

SP m-ca 10, 46, 93 na 113 patroli

Natalia Domaradzka,
Dominik Krupa,
Gregory Żołędziewski

Ewa Gospodarek

GIM m-ca 10, 81, 92 na 119 patroli

 

OGÓLNOPOLSKIE

KLASY I – III, IV – VII, KLASY GIMNAZJALNE

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

32

Z. Chmura
Z. Kur
M. Walkowiak
A. Telatyńska

Wyróżnienie:
Yelisey Baginskiy III B

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

92

Anna Ilba
Bożena Nobis
Mariola Zaryczna

Ewa Gospodarek VIIc
Maja Frankiewicz Va
Jakub Sołtysiak Vc

Franciszek Śpik kl. IVc -dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie – 93 m w województwie, 605 m. w kraju

 

Projekty edukacyjne zewnętrzne

Sprawny Dolnoślązaczek

Organizator:
Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Uczniowie klas pierwszych

Marta Florczyk
Marietta Głuch
Alicja Pelc
Koordynator: Jolanta Jerzycka

Projekt mający na celu zachęcenie uczniów
klas I-III szkół podstawowych do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Scenariusze lekcji

Organizator: Fundacja Uniwersytet Dzieci

 

Klasa Vc

Anna  Jajor - Morawiec

 

Filmoteka szkolna

Organizator: Centrum Edukacji Obywatelskiej

 

Anna Jajor - Morawiec

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wolontariusze: 41

Zebrano
62500 złotych

Agata Boratczuk
Katarzyna Jezierska
Ewa Król

Wolontariat
Występy dzieci SP
Rozgrywki sportowe
Instytucje współpracujące i wspierające:

Gmina Czernica
Sołectwo Kamieniec Wrocławski
OSP Kamieniec Wrocławski
Biblioteka Czernica
Biblioteka Kamieniec Wrocławski
SP Kamieniec Wrocławski
Policja
Klub Seniora w Czernicy Złota Jesień

 

Zawody sportowe

Zbigniew Baran

  • Dziewczęta

Nazwa zawodów

Etap

Liczba uczestników

Miejsce

Biegi przełajowe

gminny

10

II

Lekka Atletyka

gminny

15

I

Lekka Atletyka

powiatowy

15

II

Koszykówka

gminny

16

I

Koszykówka

powiatowy

16

II

 

Katarzyna Jezierska

  • Chłopcy

Nazwa zawodów

Etap

Liczba uczestników

Miejsce

Zawody w LA IMS

gminny

15

I

Sztafetowe Biegi

gminny

11

2

Przełajowe IMS

gminny

2

1

IMSTenis stołowy

gminne

2

1

Tenis stołowy IMS

 

powiatowy

2

Nie odbyły się z powodu choroby ucznia

Zawody w LA IMS

 

powiatowy

 

15

4

Sztafetowe Biegi
Przełajowe

gminne

11

2

Koszykówka IMS

gminne

13

1

Koszykówka IMS

powiatowe

13

2

 

Jolanta Jerzycka

  • Dziewczęta

Nazwa zawodów

Etap

Liczba uczestników

Miejsce

Biegi przełajowe

gminny

10

I

Biegi przełajowe

powiatowy

10

V

Koszykówka

gminny

12

I

Koszykówka

powiatowy

12

VI

Strzelectwo Sportowe

wojewódzki

5

VII

 

  • Chłopcy

Nazwa zawodów

Etap

Liczba uczestników

Miejsce

Biegi przełajowe

gminny

10

I

Biegi przełajowe

powiatowy

10

III

Koszykówka

gminny

12

I

Koszykówka

powiatowy

12

II

Dwubój nowoczesny

wojewódzki

2

Udział

Strzelectwo Sportowe

wojewódzki

5

VII

 

Mateusz Kwaśny

  • Dziewczęta

Nazwa zawodów

Etap

Liczba uczestników

Miejsce

Biegi przełajowe

gminny

10

I

Biegi przełajowe

powiatowy

10

V

Koszykówka

gminny

12

I

Koszykówka

powiatowy

12

VI

Strzelectwo Sportowe

wojewódzki

5

VII

 

  • Chłopcy

Nazwa zawodów

Etap

Liczba uczestników

Miejsce

Biegi przełajowe

gminny

10

I

Biegi przełajowe

powiatowy

10

III

Koszykówka

gminny

12

I

Koszykówka

powiatowy

12

II

Dwubój nowoczesny

wojewódzki

2

Udział

Strzelectwo Sportowe

wojewódzki

5

VII

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Kamieńcu Wrocławskim
    ul. Kolejowa 8
    55-002 Kamieniec Wrocławski
  • 71 318 55 95