Dnia 26.06.2026 r. zakończył się rok szkolny 2025/2026. Podczas uroczystego apelu uczniowie odebrali świadectwa oraz nagrody za osiągnięcia w nauce i konkursach. Ważnym momentem uroczystości było pożegnanie uczniów klas ósmych, którzy zakończyli naukę w naszej szkole. Zgodnie z tradycją odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru szkoły młodszym kolegom i koleżankom. Nie zabrakło podziękowań, wzruszających przemówień i życzeń powodzenia na dalszej drodze edukacji. Na zakończenie uroczystości wybrzmiał ostatni dzwonek, symbolicznie zamykając kolejny rok nauki oraz etap edukacji absolwentów.
Dyrekcja oraz nauczyciele życzą wszystkim bezpiecznych, słonecznych i udanych wakacji.