Nawigacja

Osiągnięcia szkolne

Mistrzowie Powiatu klas IV

Miło nam poinformować ,że uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce w Powiatowych Zawodach w mini piłce siatkowej "2" klas czwartych. W rozgrywanych w naszej szkole 30 maja 2018 roku zawodach nasi zawodnicy pokonali wszystkich swoich rywali zdobywając złote medale i tytuł mistrzowski. To super sprawa dla chłopaków, szkoły oraz ich rodziców!
Gratulacje!
Drużynę tworzą Jakub Janus, Tycjan Krzywda, Łukasz Zając, Franciszek Korta, Ignacy Korczyński, Alan Ćmikiewicz, Franciszek Olejniczak oraz Adam Wawrzyniak.
Zawodników przygotowali Katarzyna Jezierska i Zbigniew Baran

Gminne Zawody Lekkoatletyczne w  Czernicy

29 maja 2018r. odbyły się gminne zawody sportowe dla klas II Szkoły Podstawowej.  Wzięli w nich udział uczniowie z 5 szkół z terenu gminy Czernica.
Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły:
- zespół dziewcząt w składzie: Vanessa Skrzypiec, Agnieszka Kołodziejska, Joanna Stasiak, Adina Krzywda, Ola Walesiak ( rezerwowa: Wiktoria Krzemińska)
- zespół chłopców w składzie: Kuba Lisowski, Oskar Pawłowski, Borys Painta, Szymon Cisowski, Julek Kunysz (rezerwowy: Wojtek Stężowski) .

Nasi chłopcy okazali się bezkonkurencyjni w skoku w dal i w biegach. Obie drużyny zdobyły  wysokie II miejsce. Organizatorzy zawodów przyznali również dyplomy za indywidualne wyniki. Nasz uczeń Julek Kunysz otrzymał dyplom za I miejsce w konkurencji –skok w dal.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy osiągnięcia tak wysokiego wyniku i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Marta Florczyk

Gminne Zawody w Mini Piłce Siatkowej Kl 6- chłopcy I miejsce,dziewczęta I miejsce
Powiatowe Zawody w Mini Piłce Siatkowej Kl 6 -chłopcy I miejsce

Gminne Zawody w Mini Piłce Siatkowej Kl 5 -Chłopcy I miejsce ,dziewczęta I miejsce
Powiatowe Zawody w Mini Piłce Siatkowej Kl 5 -chłopcy II miejsce, dziewczęta VI miejsce

Gminne Zawody w Mini Piłce Ręcznej Kl 4-6 chłopcy I miejsce, dziewczęta I miejsce,

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - siatkówka

Kolejny sukces reprezentantów naszej szkoły!!! Szkolna reprezentacja chłopców w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej czyli Klasy II i III Gimnazjum i VII klasy Szkoły Podstawowej zajęła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wrocławskiego w piłce siatkowej. Zawody odbyły się w Siechnicach 14 lutego 2018 roku. Startowało 7 zespołów z Kobierzyc, Jaszkotla, Długołęki, Sobótki, Żórawiny, Sichnic oraz Kamieńca Wrocławskiego.Nasi siatkarze wygrali wszystkie swoje spotkania pokonując w finale SP Kobierzyce. Złote medale dla szkoły jak i dla gminy zdobyli Adam Korta, Bartłomiej Solski, Wiktor Tomczak, Maciej Zając, Mikołaj Bandera, Wiktor Nakonieczny, Piotr Wierciński, Daniel Orzeł, Michał Gomółka, Jakub Domaradzki, Wiktor Kanclerski, Franciszek Marciniak. Medale i puchary wręczał Starosta Powiatu Wrocławskiego pan Roman Potocki, pod którego Honorowym Patronatem odbywał się turniej. Nasi uczniowie będą reprezentować powiat w zawodach wyższego szczebla.
Gratulacje dla chłopaków oraz ich rodziców!

Katarzyna Jezierska

Również dziewczęta z naszej szkoły zdobyły już po raz trzeci z rzędu Mistrzostwo Powiatu Wrocławskiego w piłce siatkowej. Skład zwycięskiej drużyny to Karolina Wożniak, Patrycja Orechwo, Maria Szecówka, Patrycja Skołuda, Martyna Szczotka, Kaliszczak Marta, Izabela Opawska, Hanna Kunecka, Wiktoria Grzegorzak, Julia Jabłońska i Natalia Cetnarowicz. Wielkie gratulacje dla dziewczyn !!!

Zbigniew Baran

Dolnośląskie Zimowe Igrzyska
Dzieci i Młodzieży Szkolnej Dolnego Śląska

Nasza szkoła wystawiła w tych zawodach swoje reprezentacje, które godnie i dzielnie reprezentowały Kamieniec Wrocławski zdobywając cenne punkty dla szkoły w Mistrzostwach Dolnego Śląska.
W snowboardzie wystartowała w Igrzyskach Dzieci niepełna reprezentacja dziewcząt w składzie Kaja Zawadzka oraz reprezentacja chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w składzie Maksymilian Mazurowski i Borys Bugajczyk. Kaja osiągnęła duży sukces zdobywając w klasyfikacji indywidualnej II miejsce. Chłopcy zajęli VII miejsce w klasyfikacji Szkół Dolnego Śląska.
W narciarstwie zjazdowym wystartowały reprezentacje dziewcząt i chłopców w Igrzyskach Dzieci. Dziewczęta w składzie Ewa Gospodarek, Kaja Zawadzka, Zofia Tyrek oraz chłopcy Łukasz Baran, Michał Stefanek i Wiktor Gruszka. Reprezentacja dziewcząt zajęła XIII miejsce a chłopców XX.
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wystartowała reprezentacja chłopców w składzie Adam Korta i Wiktor Nakonieczny , którzy zajęli XVII miejsce na Dolnym Śląsku.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom. Oraz dziękujemy rodzicom, którzy wsparli szkołę w dotarciu na te zawody oraz opiekowali się naszą reprezentacją panu Piotrowi Mazurowskiemu , panu Andrzejowi Nakoniecznemu, panu Zbigniewowi Baranowi, panu Tadeuszowi Gospodarek i panu Damianowi Gruszce.

Mateusz Kwaśny

GMINNE ZAWODY - KOSZYKÓWKA

Dnia 21.11.2017r. w naszej szkole, na obiekcie sportowym odbyły się gminne zawody sportowe z koszykówki zarówno dla chłopców jak i dziewczyn. W kategorii chłopców, udział brały reprezentacje szkół z Kamieńca Wrocławskiego, Chrząstawy oraz Czernicy, natomiast u dziewcząt rozgrywane były pomiędzy naszą szkołą a szkołą z Czernicy. Spośród wszystkich drużyn to właśnie nasi zawodnicy i zawodniczki zajęli 1. miejsce w swoich kategoriach, awansując tym samym na wyższy szczebel - zawody powiatowe.

Zawody powiatowe dziewcząt odbyły się dnia 28.11.2017r. również w naszej szkole. Przybyło wówczas więcej drużyn niż poprzednio, a były to reprezentacje szkół z Borowej, Siechnic, Kątów Wrocławskich oraz Kobierzyc.

Dla chłopców miały one miejsce dzień później, dnia 29.11.2017r. Nie licząc naszej drużyny, w zawodach brały udział trzy zespoły, szkoła z Długołęki, Kobierzyc oraz Smolca. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a rywalizacja zacięta. Wszystkie mecze były wyrównane, rzadko zdarzało się, aby któryś z nich był jednostronny. Ostatecznie reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły w koszykówce IMS zajęły II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wrocławskiego, które jest bardzo dobrym wynikiem. Warto wspomnieć również, że tzw. nagrodę MVP, czyli najlepszego zawodnika turnieju wśród chłopaków otrzymał uczeń naszej szkoły Wiktor Tomczak z kl. III B GM. Należą się wielkie gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników, gdyż jest to duży sukces dla szkoły.

Dominik Cedro

23.09.2017 w Strzegomiu odbył się turniej piłki siatkowej SIATKARSKI DOLNY ŚLĄSK. Chłopcy z klasy 6 i 7 naszej szkoły w składzie: Wiktor Nakonieczny, Michał Gomółka, Paweł Olszewski, Szymon Żak, Mateusz Traczyk, Dymitr Krzywda, Wiktor Szymański, Mateusz Karłowicz, Wiktor Podlewski, Jan Fąfara i Michał Żabski zajęli I, II, III miejsce. W turnieju brało udział 14 zespołów. Gratulacje !!!!

20.09.2017 reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Hanna Kunecka, Marzena Gałus, Anna Kicińska, Iga Niewiadomska, Kinga Paliwoda, Paulina Kułakowska, Helena Baran, Karolina Wożniak, Martyna Sobczyk, Wiktoria Zimowska, Katarzyna Świtała i Wiktoria Grzegorzak zdobyła II miejsce w zawodach powiatowych w lekkiej atletyce. Wielkie gratulacje !!!